senCard Dental

Bupa Türkiye Sağlık Hizmetleri çatısı altında faaliyet göstermeye başlayan senCard Dental'in ilk şubesi 2023 yılında Kadıköy’ün kalbi Bağdat Caddesi’nde hizmete başlamıştır.

senCard Dental olarak, son teknolojiye sahip modern ekipmanlarla müşterilerimize kapsamlı ağız / diş sağlığı ve estetiği hizmeti sunuyoruz.

Doğru tanı ve uygulama için gerekli olan hizmetleri bütüncül bir yaklaşımla sunuyor ve tüm ihtiyaçlarınızı etik bir şekilde karşılayacak nitelikli hekimleri sizinle bir araya getiriyoruz.

Amacımız, kişiye özel koruyucu ve tedavi edici sağlık çözümleriyle mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek. Bu sayede hem bütçe hem de zamandan tasarruf ederek yaşam kalitenizin artmasını destekliyoruz.

Ağız sağlığını genel sağlığın temel bileşenlerinden biri olarak görüyoruz. Düzenli kontrollerle sadece ağız sağlığını ve hijyenini iyileştirmekle kalmıyor, birçok sağlık probleminin ortaya çıkmadan önlenmesini sağlıyoruz.

Misyonumuz; sadece diş tedavisi değil. Sağlıklı bir hayattan keyif almanın, kendinize ve sevdiklerinize kocaman gülümsemenin kolay bir yolunu sunuyoruz.