dis-beyazlatma-fiyatlari
Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma fiyatları kullanılan cihaz ve malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Piyasada bir çok diş beyazlatma cihazları ve malzemeleri mevcuttur. Diş beyazlatma fiyatları arasında kıyaslama yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, dişin beyazlamasına etki eden hidrojen peroksit (HP) miktarının oranıdır. HP miktarı arttıkça dişlerde oluşan hassasiyet de artmaktadır. Bu durum diş beyazlatma sonrasında hastaların sıcak ve soğuk gıdalarda problem yaşamasına sebep olmaktadır. Düşük HP miktarı ile diş beyazlatma yöntemi ancak yüksek kalite cihaz ve malzemeler ile mümkündür.

Devamını Oku
gulus-tasarimi
Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, dişlerin, diş etinin, çene ve dudakların bir uyum içerisinde doğal bir görünüme kavuşturulması işlemidir. Diş çürümelerinin, diş eti hastalıklarının, diş çapraşıklıklarının, renk deformasyonlarının ve diş kayıplarının sonucunda dişlerde oluşan estetiksel sorunlar kişilerin sosyal hayatlarını olumsuz olarak etkileyebilir ve öz güven eksikliklerine neden olabilir. Bu gibi durumlarda kişiler gülmekten ve hatta konuşmaktan bile çekingenlik duyabilirler.

Devamını Oku
hollywood-smile
Hollywood Smile

Hollywood Smile; ortodonti, porselen lamina, diş beyazlatma ve zirkonyum kaplama gibi tekniklerin kombine şekilde kullanılması ile yapılan bir gülüş tasarımı tedavisidir. Özetle, kişiye özel olarak yapılan bu tasarım bir diş hekimliği sanatı diyebiliriz. Kişilerin tam olarak nasıl bir gülümse istedikleri ile ağız ve diş sağlığı arasındaki ince bağlantıyı kurup kişiye özel planlamalar yapılır. En önemli nokta ise kişi diş hekimine tam olarak nasıl  gülüş istediğini net olarak ifade etmesidir. Bu sebeple, gülüşünden memnun olmadığı kısımları

Devamını Oku
pembe-estetik-tedavisi
Pembe Estetik Tedavisi

Pembe estetik, diş etlerinde yapılan estetik çalışmalara denir. Estetik ve kusursuz bir gülümseme için sadece dişlerin muntazam ve beyaz olması yeterli değildir. Bu dişlerle uyumlu olacak diş etlerinin de sağlıklı ve düzgün olması gereklidir. Diş estetiğini tamamlayan unsurların başında diş etlerinin sağlıklı olması, renginin pembe olması ve dişe uygun bir seviyede olması gelmektedir.

Devamını Oku